جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پلتفرم مشاوره و کوچینگ تحصیلی

رِداک چیست؟

استارتاپ رِداک یک پلتفرم مشاوره و برنامه‌ریزی تحصیلی آنلاین است که توسط حامد صالحی و دپارتمان مشاوره اندیشکده مشیر در سال 1401 بنیان گذاری شده است. هدف اصلی این استارتاپ، تشکیل بستری مناسب و امن برای ارتباط مشاورین تحصیلی و دانش آموزان میباشد.

استارتاپ مشاوره رِداک یک گروه علمی _ پژوهشی است که مفاهیم، ایده‌ها و مهارت‌های برخواسته از مشاوره تحصیلی را آموزش داده و به دانش آموزان و والدین برای دسترسی به یک مشاور و برنامه ریز تحصیلی مناسب، کمک میکند.

این گروه با برگزاری جلسات حضوری، انتشار مقالات علمی، خبرنامه و گروه‌های بحث و گفتگو، سمینار و کنفرانس‌های ملی و گردهمایی‌ های گوناگون شرایط ارتباط کاربران مختلف در سطوح فردی و سازمان و گروهی را فرآهم می‌آورد. 

 

هدف ما :

ارایه ی سیستمی نو برای آموختن و تحصیل کردن و مشاوره دادن به افراد محصل است که در آن به صورت آنلاین و افلاین به برنامه ریزی تحصیلی و مشاوره ی تحصیلی برسند تا در وقت و زمان آنها صرفه جویی شود.

 

رسالت ما :

کمک به آبادی و توسعه ایران زمین از طریق پرورش و آموزش درست نیروی انسانی

 

باور های ما:

 

چه کسانی می‌توانند از آموزش‌های گروه مشاوره رِداک استفاده کنند؟ 

هرکسی که خواهان تغییر و بهبودی در روند تحصیلی و شخصی و حرفه ای زندگی خود میباشد و یا خواهان ایجاد تغییر در زندگی یک دانش آموز یا یک شخص نیازمند به تغییر است، میتواند از خدمات این استارتاپ استفاده نماید که برای رسیدن به اهداف خود انتخاب های دقیق تر و بهتری انجام دهد.

کلیه دانش آموزان، دانشجویان، معلمان، مربیان نوجوانان، تسهیلگران تحصیلی، متخصصین آموزش و پرورش، مدیران سازمان ها و شرکت های آموزشی، مشاوران تحصیلی در تمام سطوح و مقاطع، والدین و سرپرستان دانش آموزان و …