جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پلتفرم مشاوره و کوچینگ تحصیلی

نویسنده:

حامد صالحی

معرفی کتاب تقویم انگیزشی (معجزه‌ی برنامه ریزی)

موفقیت برنامه‌ریزی می‌خواهد. همه‌ی ما این را می‌دانیم، اما تعداد کمی آن را عملی می‌کنیم. در کتاب تقویم انگیزشی (معجزه‌ی برنامه ریزی) با شهریار مرزبان همراه شوید تا علاوه بر آموختن نکات موفقیت، از تقویمی بهره‌مند شوید که ابزار عملی کردن خواسته‌هایتان است.

درباره ی کتاب

معرفی کتاب تقویم انگیزشی (معجزه‌ی برنامه ریزی) | شهریار مرزبان | redac . ریداکمعرفی کتاب تقویم انگیزشی: موفقیت برنامه‌ریزی می‌خواهد. همه‌ی ما این را می‌دانیم، اما تعداد کمی آن را عملی می‌کنیم. در کتاب تقویم انگیزشی (معجزه‌ی برنامه ریزی) با شهریار مرزبان همراه شوید تا علاوه بر آموختن نکات موفقیت، از تقویمی بهره‌مند شوید که ابزار عملی کردن خواسته‌هایتان است.

شاید بارها به گوشتان خورده باشد که موفقیت اتفاقی نیست و برای رسیدن به آن باید تلاش کنید. اما آیا هر تلاشی شما را به موفقیت می‌رساند؟ تلاش باید با هدفی معین و برنامه‌ریزی برای رسیدن به آن همراه باشد. فرض کنید در برهه‌ای از زندگی تصمیم گرفته‌اید صبح‌ها زودتر روز خود را شروع کنید و از خواب بیدار شوید؛ اما وقتی هدفی را برای خود تعیین نکرده‌اید، این تصمیم بیشتر موجب رنج شما می‌شود یا حتی به بی‌اعتمادی شما نسبت به اراده‌ی خود می‌انجامد.

با توجه به وب سایت و کتاب های مختلف دیگر راهکار و راهبرد های کسب موفقیت راز نیستند! و همه ی افراد آنها را می دانند ولی اغلب آن را نادیده می گیرند. این کتاب به صورتی طراحی شده است که بصورت ساده و کاملا عَمَلی بتوانید به اهداف و برنامه هایتان برسید. هدف از نگارش این کتاب، بهبود و رشد فردی در همه ی جنبه های زندگی تان است. در این کتاب به پیدا کردن رسالت و اهداف، برنامه ریزی کردن، ایجاد و یا تغییر عادات، سحرخیزی، ورزش کردن، مطالعه داشتن، شکرگزاری و مدیتیشن روزانه، ثبت فعالیت ها و در نهایت ارزیابی روزانه خود بصورت کاملا ساده و کاربردی اشاره شده است.

کتاب تقویم انگیزشی (معجزه‌ی برنامه‌ریزی) نوشته‌ی شهریار مرزبان، شما را از این وضعیت نجات خواهد داد.

این کتاب در دو بخش به نگارش درآمده است؛ بخش اول اثر حاضر، دربرگیرنده‌ی نکات مؤثر و ضروری برای رسیدن به موفقیت است. گفتنی است نویسنده با توجه به تجربیات خود از قرار گرفتن در این راه و تجربه و نکات آموزنده‌ی دیگر افراد، از جمله دارن هاردی، هال الرود و مل رابینز، شما را برای رسیدن به هدف یاری می‌کند. بخش دوم کتاب نیز حاوی تقویمی است که می‌توانید جزء به جزء فعالیت‌ها و اهداف خود را به صورت هفتگی و ماهانه در آن یادداشت کنید. بخش دوم کتاب، بستری است تا آموخته‌های خود را از بخش اول به عمل درآورید و ارزیابی کنید.

این کتاب به شما کمک می‌کند برای تمام جوانب زندگی خود – از مراقبه و مدیتیشن تا ورزش و کار– برنامه‌ریزی کنید و مانند معروف‌ترین افراد جهان، موفق شوید.

 

برای استفاده از نسخه ی الکترونیکی کتاب میتوانید به سایت کتابراه مراجعه کنید.

 

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *